رئیس بیمارستان با گرامیداشت فرا رسیدن روز جهانی ماما، از تلاش های فعالان حوزه مامایی بیمارستان در ارتقای سلامت مادران و نوزادان تقدیر کرد.

دکتر «مجید رادفرد» در این پیام با تاکید بر اهمیت فعالیت های حوزه مامایی در نظام سلامت، تلاش های آنان را امید بخش حیات دانست.
در متن پیام رئیس بیمارستان به این مناسبت آمده است:
از دیرینه ترین عرصه های فعالیت نظام سلامت در تاریخ بشر، خدمت در حوزه مامایی است که در کشور ما طی دهه های اخیر و به ویژه در سال های پس از انقلاب اسلامی، با عبور از شکل سنتی به دانشی آکادمیک تبدیل شد و اکنون دانش آموختگان حوزه مامایی ، به عنوان اعضایی مهم از خانواده سلامت کشور، ایفاگر نقشی حیاتی در ارتقای سلامت مادران و نوزادان، به عنوان دو گروه مهم جامعه هستند. سپیدپوشانی که با درآمیختن مهر و اخلاق، امیدبخش حیات بوده و بی شک موهبتی الهی است تلاش برای تحقق زیباترین لحظه های خلقت و نظاره گری شیرین ترین لبخندها.
به مناسبت پانزدهم اردیبهشت، روز جهانی ماما که هر ساله اهمیت خدمات خالصانه این همکاران محترم مجموعه سلامت را به ما یادآور می شود، مراتب سپاس و قدردانی خود را از تمامی فعالان این حوزه که خدمت در عرصه سلامت را با مهرورزی و عشق به انسانیت عجین ساخته اند، ابراز نموده و این روز را به یکایک شما همکاران محترم مجموعه مامایی صمیمانه تبریک می گویم.
سلامت، موفقیت و سعادت تمامی همکاران محترم حوزه مامایی را از ایزد منان خواستارم و امیدوارم با تلاش، دانش اندوزی و پویایی شما اعضای شریف خانواده بهداشت و درمان کشور، دستاوردهای خدمات مامایی در سلامت امروز و فردای ایران عزیزمان متجلی گردیده و شاهد ثمربخشی کوشش شما عزیزان در سلامت هرچه بیشتر خانواده ها باشیم.
دکتر مجید رادفرد
رئیس بیمارستان